
Gyakran ismételt kérdések
Az elkészített pótlások élettartama több tényezőtől is függ. Igen fontos az Ön közreműködése is, mivel a különböző fogpótlások alapos, rendszeres szájápolást igényelnek.
A helyes válasz erre a kérdésre, hogy lehetőleg minden étkezés után. A hétköznapi élet rohanásában ez sokszor sajnos nem megoldható.
A fogászati kezelések többsége a tévhittel ellentétben nem jár fájdalommal.
Az operáció sikerének, az implantátum megtartásának esélye legalább 95-99 %, ami rendkívül jó aránynak mondható.
A legtöbb páciens akkor fordul pótlás iránti igénnyel a kezelőorvosához, mikor már viszonylag sok foga hiányzik.
Ha valamilyen panasz (fájdalom, kellemetlen szájszag, kinövés a szájüregben, vérzés, kényelmetlen pótlás vagy tömés, stb.) jelentkezik, akkor azonnal érdemes felkeresni bennünket, mivel ezek a tünetek olyan elváltozásokat jelezhetnek, melyek időben történő felismerés esetén még kisebb beavatkozással orvosolhatók, korrigálhatók.
Az esetek többségében igen. Ma már igen korszerű, jó minőségű elektromos szájápolási eszközöket lehet kapni.